Arendaja: BRT Invest

Ehitaja: Wolmreks Ehitus

Müük: Reinhard Kinnisvara

Komeedi 16 täielikult renoveeritud korterelamu paikneb südalinna vahetus läheduses, miljööväärtuslikus piirkonnas. Kesklinna selles piirkonnas on piisavalt rohelust ja vaikust, õdusat miljööd ja kodutunnet. Lähedal on kõik mugavaks eluks vajalik - kauplused, teenindusasutused, ühistransport. Vabaduse väljakuni on vaid 1km, Kristiine Keskuseni 500m.

Elamu paikneb vaikses sisekvartalis, eemal suurematest liiklussoontest ja tänavamürast.

Korterelamu näol on tegemist väikese ja hubase ehitisega, milles kolm põhikorrust, lisaks sokli- ja katusekorrus ning kokku ainult 14 korterit. Elamu põhjalikult muudetud sisemine ruumilahendus pakub uue kodu otsijale vägagi eriilmelisi ja omanäolisi planeeringuid, millised võib hoones paiknemise järgi tinglikult jagada kolme gruppi. 

Alumised korterid ulatuvad kõik läbi kahe tasapinna - esimese- ja soklikorruse, koduotsijal on võimalus valida 2- ning 3-toaliste eluruumide vahel. Tasapindasid ühendavad omavahel korterisisesed trepid. Soklikorrusel on eksponeeritud stiilne algupärane paekivisein, kõigis korterites võib sellelt tasapinnalt leida muuhulgas mõnusad saunaruumid.

Teise korruse korterid on ühetasapinnalised, seal asetsevad suuremad ja väiksemad 2-toalised eluruumid. 

Ülemiste korterite ruumid jaotuvad jällegi kahele tasapinnale - kolmandale ja katusekorrusele, mida ühendavad omavahel korterisisesed trepid. Katusekorruse muudavad eriliseks eksponeeritud puittalad ja romantilised kaldlaed.

Hoonet iseloomustavad miljööväärtusliku ümbrusega sobiv ja paljuski möödunud sajandi 30-ndatest aastatest pärinev algupärane arhitektuur, samuti põhjalikult uuendatud konstruktsioonid ja tehnilised lahendused.   

 

REINHARD KINNISVARA     tel +372 6101471     fax +372 6101472     reinhard@reinhard.ee